image

آموزش الگوی پانچ دو رنگ

دوستان عزیز لطفا سوالاتی که زیر آموزش ها می کنید برگردید و مجدد جواب سوالات خودتون رو ببینید و اگر مجدد سوالی داشتید زیر آموزش ها بپرسید و ما در اسرع وقت به سوالات و نظرات شما جواب خواهیم داد.

image

الگوکشی بلوز بهاری

برای این جلسه از آموزش خیاطی قصد داریم یک مدل بلوز بهاری زیبا را به شما همراهان عزیز آموزش بدهیم با ما همراه باشید و این آموزش زیبا را از دست ندهید.

image

آموزش الگوکشی تاپ مجلسی

برای روز دوم فروردین ماه قصد داریم یک مدل تاپ شیک و زیبا با الگوکشی آسان به شما خوبان آموزش بدهیم با ما همراه باشید و بهترین ها را یاد بگیرید.

image

آموزش خیاطی، پیراهن کوتاه

سال جدید را به شما همراهان سایت الگو تبریک عرض میکنم، انشالله سالی پر از موفقیت برای شما باشد و کنار شما بتوانیم بهترین آموزش ها را آماده سازی کنیم.

image

آموزش دوخت مانتو تابستانه

دوستان عزیز آخرین آموزش سال 98 را با این مدل مانتو تابستانه به پایان میرسانیم، آموزش های جدید خیاطی و فیلم های آموزشی از اول فروردین ماه انشالله روی سایت گذاشته می شود با ما همراه باشید و بهترین را یاد بگیرید.

image

آموزش دوخت مانتو با برش از سرشانه

برای آموزش این هفته قصد داریم یک مد مانتو دورنگ زیبا با برشی شیک و آسان را به شما همراهان عزیز آموزش بدهیم تا در این روزها در خانه بهترین ها را برای خودتان و عزیزانتان آماده کنید با ما همراه باشید.

image

شهرپارچه – بزرگترین مرکز خرید اینترنتی پارچه

اگر قصد خرید اینترنتی پارچه را دارید و در انتخاب فروشگاه مناسب برای این کار تردید دارید، پیشنهاد ما به شما، شهرپارچه است. به خصوص اگر قصد خرید پارچه کت و شلواری یا فاستونی را دارید می توانید به طور ویژه ای روی شهرپارچه حساب باز کنید.

image

چگونه تونیک شیک ژورنالی بدوزیم؟

برای این جلسه آموزش الگوکشی یک مدل تونیک را به شما خواهیم گفت تا در منزل بهترین ها را برای خودتان آماده سازی کنید، با ما همراه باشید.

image

دوخت مانتو عیدانه اسپرت

دوستان عزیز بعد از یک وقفه حدودا یک ماهه برای ایجاد تغییرات و برنامه ریزی سایت الگو برای سال جدید، مجدد از امروز آموزش های عیدانه را از سر میگیریم با ما همراه باشید و نظرات خودتان را برایمان ارسال کنید.