image
image

آموزش دوخت سارافون و شومیز

برای آموزش روز دوشنبه قصد داریم یک مدل سارافون با شومیز زیبا با تن خوری عالی برای مناسبت های شاد شما آموزش دهیم با ما همراه باشید تا بهترین ها را برای عزیزان خودتان بدوزید.

image

آموزش کش دوزی کمر دامن همراه فیلم

یه خبر خیلی خوب برای همراهان همیشگی الگو، از امروز قابلیت قرار دادن آموزش ها به همراه فیلم آموزشی روی سایت ایجاد شده و فیلم های آموزشی بسیار کاربردی برایتان خواهیم گذاشت هر روز به ما سر بزنید.

image

آموزش دوخت شومیز زنانه

آموزش روز یکشنبه ما درخواست یکی از کاربران عزیز از شهر زیبای شیراز می باشد شما هم با ما همراه باشید و الگوکشی این مدل زیبا را به راحتی یاد بگیرید،مدل آموزشی را داخل مقاله ببینید.

image

آموزش سر کردن روسری حتما بخوانید

در این مقاله موارد مهمی که در زیبا جلوه دادن روسری بر جلوه شما خواهیم بود می پردازیم با ما همراه باشید و این مقاله زیبا را از دست ندهید.

image

آموزش دوخت مانتو

سلام دوستان عزیز اول هفته خوبی داشته باشید، آموزش خیاطی اولین روز هفته را با الگوکشی یک مدل مانتو زیبا شروع خواهیم کرد با ما همراه باشید و مدل آموزشی را داخل مقاله ببینید.

image

آموزش دوخت لباس شب،آستین کاپ

برای این جلسه آموزش خیاظی قصد داریم سری به لباس های شب و مجلسی بزنیم و یک مدل زیبا را به شما همراهان عزیز سایت الگو تقدیم کنیم با ما همراه باشید.

image

مشکل فنی چرخ خیاطی را خودتان حل کنید

دوستان این مقاله رو براتون آماده کردیم تا اطلاعاتی در مورد مشکلات چرخ خیاطی و رفع اشکالات آن آشنا شوید و تجربه های خودتان را در قسمت نظرات برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

image

آموزش خیاطی،لباس ژورنالی

برای این جلسه به درخواست خانم زارع از تهران این پیراهن کوتاه را جزء آموزش خیاطی امروز قرار دادیم با ما همراه باشید.